Fotografowie dla Domu Dziecka

Do 21 Stycznia 2023

Zapraszamy na wernisaż fotografii, który odbędzie się w sobotę 21 stycznia o godzinie 17.00 w Galerii Sudeckiej.

Tym razem ekipa lokalnych fotografów postanowiła zrobić coś dla dzieci i młodzieży z Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie - Centrum Opieki nad Dzieckiem. Z pomocą partnerów zorganizowali cykl wernisaży fotografii górskiej.

Swoje zdjęcia pokażą:
Haliny Dubis-Dąbrowskiej, Kasi Mojek, Kazimierza Pichlaka, Grzegorza Truchanowicza, Rafała Kotylaka, Szymona Bialica, Jordana Plisa, Dominika Sadowskiego, Tomasza Szyrwiela (Jelenia jest Spoko), Maćka Chyry oraz Cezarego Jackowskiego. Będą to kadry nie tylko z Karkonoszy, ale także Rudaw Janowickich, Gór Kaczawskich oraz Izerskich.


Całe wydarzenie uświetni koncert Łukasza Łosia oraz Eweliny Gorayskiej.


Prace w Galerii Sudeckiej będzie można oglądać do 4 lutego. Kolejne wydarzenia odbędą się w Karpaczu w Leśnym Dworze oraz w Szklarskiej Porębie na 4 Peronie. Na koniec 40 fotografii zostanie przekazanych do Domu Dziecka, by zainspirować młodzież do poznania naszego regionu. 


Współorganizatorem akcji jest Jordan Plis, którego prace można znaleźć na profilu na Instagramie:https://www.instagram.com/jordan_z_karkonoszy/.

Serdecznie zapraszamy. 

 

Galeria Sudecka

Aleja Jana Pawła II 51,
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Biuro Dyrekcji Galerii
+48 75 671 79 02
+48 75 671 79 03
kontakt@galeriasudecka.pl
Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy ul. Konstruktorska 12A, 02-673 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych, a także do kontaktu telefonicznego. Administratorem bazy jest firma EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przez EPP Retail – Galeria Sudecka Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Konstruktorska 12A, 02-673 Warszawa informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail i numer telefonu zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez EPP Retail – Galeria Sudecka Sp. z o.o. oraz podmioty z nią współpracujące. *

*pola wymagane