Dzisiaj jesteśmy otwarci w godzinach 10.00 - 20.00

Nowa Kolekcja Jesień/Zima 2020

www.wojas.pl

Poziom: 0

667-600-187

Dziś otwarte: 10.00 - 20.00

Szlachetny tweed i metaliczny detal
Nowa kolekcja Wojas jesień/zima 2020 pełna najmodniejszych modowych trendów

Klasyka przełamana nutą awangardy. Elegancja kontra sportowy luz. Wojas z właściwą sobie wirtuozerią wykorzystuje światowe trendy, nadając im niepowtarzalny styl. Marka nie zapomina także o komforcie i maksymalnej wygodzie obuwia.

Jesienna paleta barw nie pozostawia najmniejszych wątpliwości wśród karmelowego brązu, gorącej czerwieni, głębokiego bordo soczystej jagody czy ciemnego granatu wieczornego nieba o swoje miejsce upomniała się królowa czerń. Ta uznana i uniwersalna kolorystyczna klasyka w tym sezonie wy stępuje w wielu odsłonach. Wiele modeli łączy różne rodzaje skóry oraz faktury. Połączenie matu z błyskiem to niezawodny sposób, by zadać szyku i wyróżnić się z tłumu.

Jednym z najgorętszych trendów tego sezonu są też połyskujące akcenty. Występują one na czubkach butów i obcasach. Zadziorne łańcuchy, praktyczne suwaki, a także przywieszki à la brelok zdobią również dodatki torebki, portfele i paski. Metalowe klamry i okucia sznurowania to element obowiązkowy także niezwykle stylowych creepersów na gruby ch podeszwach, jak i charakterystycznych butów w stylu motocyklowym, ulubionego obuwia gwiazd rocka. Ciężkie optycznie, ale przekornie zestawiane z lekkimi kobiecymi kreacjami.

Męskie inspiracje widać tej jesieni w damskich półbutach czy mokasynach bard zo wygodnych lordsach i loafersach na płaskim obcasie, ale także efektowych modelach na słupku. Wyższych obcasów nie brakuje także w  eleganckich sztybletach klasycznym modelu obuwia należącym do stylu jeździeckiego. Z sezonu na sezon coraz wyżej mierzą t eż kozaki i to zarówno jeśli chodzi o obcas, jak i cholewkę. Te najmodniejsze sięgają kolana lub nawet jeszcze wyżej. Zgrabnie opinające łydkę optycznie wydłużają nogi.

Modowego podium nie opuszcza sportowa klasyka. Kultowe sneakersy w tym sezonie mają swoją silną reprezentację w kolorze czarnym. Jesienią doskonale odnajdują się także miejskie trapery sięgające za kostkę modele inspirowane masywnymi trzewikami bądź obuwiem trekingowym z grubymi podeszwami z bieżnikiem i sznurówkami często umieszczanymi w charakterystycznych metalowych uchwytach oczkach.

Jeśli chodzi o męskie modele to klasyka wciąż na topie! Eleganckie półbuty, trzewiki i sztyblety występują zazwyczaj w szerokiej gamie brązów, granacie oraz czerni. Są oczywiście klasyczne derby i brogs y z ażurowymi wstawkami oraz swobodne sportowe sneakersy z lekką nutą retro i bardziej masywne trzewiki w stylistyce workerowej lub traperskiej.

Galeria Sudecka

Aleja Jana Pawła II 51,
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Biuro Dyrekcji Galerii
+48 75 671 79 01
+48 75 671 79 02
+48 75 671 79 03
kontakt@galeriasudecka.pl
Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych, a także do kontaktu telefonicznego. Administratorem bazy jest firma EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail i numer telefonu zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa oraz podmioty z nią współpracujące. *

*pola wymagane