Dzisiaj jesteśmy otwarci w godzinach 9.00 - 21.00

Mobilna Biblioteka Galerii Sudeckiej

Do 06 Czerwca 2020

Pozwól, że zadbamy żebyś się nie nudził, nawet gdy nie możesz nas odwiedzić. Startujemy z nową akcją: Mobilna Biblioteka Galerii Sudeckiej.

Zasady są proste: wybierz jedną pozycję z listy, a dowieziemy ją do Ciebie zupełnie za darmo. Na przeczytanie masz aż 60 dni, po czym możesz sam zwrócić książkę lub Mobilna Biblioteka odbierze ją od Ciebie.

Wyślij zgłoszenie na adres: kontakt@galeriasudecka.pl podając: imię i nazwisko, adres email, numer kontaktowy i adres dostawy wraz z tytułem, który chcesz wypożyczyć.

 

Lista książek do wypożyczenia (kliknij tutaj)


Pełen regulamin akcji (kliknij tutaj)

Galeria Sudecka

Aleja Jana Pawła II 51,
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Biuro Dyrekcji Galerii
+48 75 671 79 02
+48 75 671 79 03
kontakt@galeriasudecka.pl
Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych, a także do kontaktu telefonicznego. Administratorem bazy jest firma EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail i numer telefonu zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa oraz podmioty z nią współpracujące. *

*pola wymagane