Dzisiaj jesteśmy otwarci w godzinach 9.00 - 21.00

Dzieciaki Sadzeniaki

Do 03 Sierpnia 2019

Bezpłatne warsztaty dla dzieci, których celem jest uczenie dzieci pielęgnacji roślin i rozbudzanie w nich zainteresowań przyrodą. 

Każdy warsztat składa się z dwóch części:

  • Teoretycznej - w której przedstawiona jest prezentacja o świecie roślin.
  • Praktycznej - w której dzieci sięgają po rękawiczki, łopaty, konewki, doniczki i kolorowe kwiaty i przesadzają małe rośliny ozdobne. 

Dzięki bezpłatnym warsztatom ogrodniczym, dzieci dowiedzą się:

  • jak dbać o rośliny
  • czy łatwo posadzić drzewo
  • dlaczego róże mają kolce
  • jakie kwiaty pachną najładniej

Dodatkowo w programie warsztatów będą odbywały się specjalne quizy i zabawy, a każdy uczestnik wróci do domu z własnoręcznie posadzoną roślinką.

 

Partnerem wydarzenia jest Leroy Merlin.

Galeria Sudecka

Aleja Jana Pawła II 51,
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Biuro Dyrekcji Galerii
+48 75 671 79 01
+48 75 671 79 02
+48 75 671 79 03
kontakt@galeriasudecka.pl
Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych, a także do kontaktu telefonicznego. Administratorem bazy jest firma EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail i numer telefonu zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa oraz podmioty z nią współpracujące. *

*pola wymagane