Dzisiaj jesteśmy otwarci w godzinach 9.00 - 21.00

Galeria MIMOchodem

Do 30 Czerwca 2019

Wystawa  prac plastycznych  

Jakuba Pietrucha                                                                                                                                                                      

Jakub urodził się z Zespołem Downa. Ma 14 lat. Uczestniczy w wielu terapiach i rehabilitacjach od urodzenia.

Od sześciu lat prowadzony jest metodą KORART w Ośrodku w Głogowie gdzie rozwój stymulowany jest przez sztukę, uczestniczy również w zajęciach plastycznych w Jeleniogórskim Centrum Kultury, gdzie powstało wiele ciekawych prac, oraz od niedawna uczęszcza na zajęcia plastyczne w Świerzawie w Centrum Kultury. 

„Rzadko zdarza się by dziecko z innymi wyzwaniami w rozwoju tak artystycznie i dojrzale interpretowało świat w swoich pracach plastycznych.

SZTUKA to ścieżka emocjonalna Jakuba: rysuje maluje, kocha muzykoterapię, zajęcia dramowe i teatralne.

Jest indywidualistą: nie poddaje się schematom i regułom … dyktuje warunki tworzenia i pojmowania świata”- opinia jednej z terapeutek Jakuba inicjatorki pierwszego Wernisażu Jakuba.

Galeria Sudecka

Aleja Jana Pawła II 51,
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Biuro Dyrekcji Galerii
+48 75 671 79 01
+48 75 671 79 02
+48 75 671 79 03
kontakt@galeriasudecka.pl
Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych, a także do kontaktu telefonicznego. Administratorem bazy jest firma EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail i numer telefonu zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa oraz podmioty z nią współpracujące. *

*pola wymagane