Dzisiaj jesteśmy otwarci w godzinach 9.00 - 21.00

PAWO - KOLEKCJA WIOSNA-LATO ’19

www.pawo.pl

Poziom: 0

724-541-618

Dziś otwarte: 9.00 - 21.00

TRAVELLING IS A LIFE,
TRAVEL IN A GOOD STYLE

Zapraszamy na stylową podróż do słonecznej Lizbony. Miasta, które bez wątpienia warto odwiedzić dla pięknego słońca, czarujących widoków, palety smaków i kolorów oraz niesamowitego klimatu, które niezwykle inspirują.
Kolekcja PAWO na sezon wiosna –lato stworzona została pod wpływem uroku i atmosfery tego niesamowitego miasta. Z pewnością znajdziesz w niej elementy inspirowane olśniewającym światłem odbijającym się we wzorzystych płytkach Azulejo, klimatem wąskich brukowanych uliczek Alfamy, czy nuty nostalgicznego Fado.
OWN WAY - Nie idziemy wyznaczoną ścieżką, szukamy własnej drogi – przez co  produkty z naszej kolekcji doskonale łączą klasykę ze światowymi trendami. W garniturach niezmiennie dominuje linia slim fit, czyli dopasowane  w talii marynarki oraz spodnie ze zwężającą się ku dołowi nogawką. Ponadto modowymi hitami tego sezonu są marynarki dwurzędowe z klapami w szpic, trzyczęściowe garnitury z kamizelką oraz kraciaste garnitury jednorzędowe.
I LIKE IT  - kolekcję wyróżnia świeże spojrzenie na modę i dopracowanie w najdrobniejszych szczegółach detali. Produkty w tym sezonie  to doskonałe połączenie szerokiej gamy błękitów i niebieskości oraz nasyconych barw mięty, różu, magenty i czerwieni, które nabierają charakteru poprzez odpowiedni dobór faktur i wzorów tkanin.
ENJOY THE MOMENT  - wzory występujące na tkaninach z których uszyta jest kolekcja mieszczą się w kanonach miejskiego stylu i elegancji. Wzorzyste garnitury i marynarki pasują na wiele okazji. Drukowane mikro-wzory świetnie sprawdzą się w letnich stylizacjach. Kraciaste garnitury to idealny wybór na mniej formalne spotkania biznesowe czy wyjścia na randkę, kolację z przyjaciółmi, ale  również okazje typu wesele, czy komunia.
Bogata oferta wiosenno-letnia składa się z wielu niepowtarzalnych asortymentów,  które powinny znaleźć się w szafie każdego modnego mężczyzny:
Granatowe, szare lub błękitne garnitury, uszyte z tkanin we wzór multikraty
Marynarki w niebieską lub granatową multikratę
Bawełniane garnitury lub marynarki w kolorze khaki
Kamizelki solo, jedno lub dwurzędowe z plecami z tkaniny
Koszule w drobny wzór geometryczny
Koszule w drobny wzór kwiatowy
Bawełniane kolorowe spodnie typu five pockets
Jasne bawełniane spodnie, szyte z tkanin drukowanych w drobny geometryczny wzór
Kolorowe bawełniane szorty
Kolorowe gładkie polówki
Koszulki „polo” uszyte z dzianin drukowanych w kwiatowy wzór
Multikolorowe poszetki

Galeria Sudecka

Aleja Jana Pawła II 51,
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Biuro Dyrekcji Galerii
+48 75 671 79 01
+48 75 671 79 02
+48 75 671 79 03
kontakt@galeriasudecka.pl
Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych, a także do kontaktu telefonicznego. Administratorem bazy jest firma EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail i numer telefonu zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa oraz podmioty z nią współpracujące. *

*pola wymagane