Dzisiaj jesteśmy otwarci w godzinach 9.00 - 21.00

Poziom: 0

75 647-36-68

Dziś otwarte: 9.00 - 21.00

Punkt oferuje usługi w zakresie naprawy obuwia i sprzedaży akcesoriów obuwniczych, takich jak wkładki, sznurowadła, pasty. Mister Minit to także dorabianie kluczy, mała poligrafia, wymiana pasków i baterii do zegarków, napełnianie zapalniczek, grawerowanie.

Minit Polska sieć punktów usługowych zajmuje się naprawą obuwia, dorabianiem kluczy, wymianą pasków i baterii do zegarków, wyrobem pieczątek, grawerowaniem, naprawami kaletniczymi.

Prowadzimy również sprzedaż detaliczną artykułów związanych z prowadzonymi usługami takich jak kosmetyki i przybory do pielęgnacji obuwia, sznurowadła, breloczki, zapalniczki, zamki, wkładki do zamków, oznaczniki do kluczy.

Firma nasza posiada autoryzację na kopiowanie kluczy zastrzeżonych, przez takie firmy jak Winkhaus, Lobo, Gerda, zastrzeżonych kartą kodową.

Galeria Sudecka

Aleja Jana Pawła II 51,
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Biuro Dyrekcji Galerii
+48 75 671 79 02
+48 75 671 79 03
kontakt@galeriasudecka.pl
Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych, a także do kontaktu telefonicznego. Administratorem bazy jest firma EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail i numer telefonu zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa oraz podmioty z nią współpracujące. *

*pola wymagane