Poziom: 1

606-769-402

Dziś otwarte: 9.00 - 21.00

Sala zabaw Luppo Puppo to miejsce, w których panuje wspaniała atmosfera przypominająca bajkowy świat, w których spełniają się dziecięce marzenia.

Dwupoziomowe, przestrzenne struktury obszaru zabawy może przyprawić o niezapomniane chwile i ciągły uśmiech na twarzach dzieci. Są to miejsca stworzone z myślą przede wszystkim o najmłodszych ale również w trosce o ich opiekunów. Projektując nasze sale zabaw zwróciliśmy uwagę na najdrobniejsze szczegóły, aby dzieci czuły się u nas jak w bajce. Dzieci czują się u nas swobodnie, wyzwalają swoje emocje i energię, które mogą natychmiast spożytkować podczas szaleństw w "Małpim Gaju".
W salach zabaw nie tylko przedszkolaki i dzieci wczesno-szkolne spędzają cudowne chwile.
Dla najmłodszych przygotowaliśmy bujaczki, chodziki, mini basenik z piłeczkami odpowiedni już dla kilkumiesięcznych szkrabów. Z myślą o najstarszych - rodzicach i opiekunach lokale zostały wyposażone w bezprzewodowe łącze WIFI, w kawiarenkę pełną słodyczy oraz w profesjonalny, kolbowy ekspres do kawy oraz lody i fantazyjne desery lodowe.

Luppo Puppo to również doskonale miejsce na imprezy urodzinowe gdzie w specjalnych pokojach , dzieci poczują się jak w swojej ulubionej bajce , organizujemy urodziny tematyczne pod opieką profesjonalnych animatorów.

Nasze cele to wspaniała zabawa, bezpieczeństwo dzieci i czas dla rodziców.

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi dbając nie tylko o świetną zabawę ale również o ich rozwój bo zabawa w Luppo Puppo jest znakomitym sposobem na wesołe i całkowicie bezpieczne spędzanie wolnego czasu. Serdecznie zapraszamy dzieci ( do lat 12) do spędzania wesoło chwil w nowo powstałej sali zabaw oraz rodziców na pyszną kawę i desery lodowe . W pięknej kawiarni mogą oni obserwować bawiące się dzieci lub wybrać się na aktywny trening do znajdującej się obok siłowni ewentualnie spędzić mile czas na seansie filmowym lub po prostu zrobić zakupy, mając pewność,że ich małe skarby świetnie się bawią pod opieką profesjonalnej kadry.

Ceny obowiązujące w bawialni:

W tygodniu:
- 30 minut – 10 zł
- 60 minut - 20 zł
- Bez limitu – 25 zł
- Cały dzień* – 30 zł

Weekend (sobota i niedziela handlowa):
- 30 minut - 12 zł
- 60 minut - 25 zł
- Bez limitu – 30 zł
- Cały dzień* – 35zł

Dopłata za pozostawienie dziecka (bez nadzoru opiekuna) w wieku od 3 do 5 lat - 5 zł

*Opcja Cały dzień pozwala na dobrowolne opuszczenie oraz powrót na bawialnię w ramach jednej opłaty.

Galeria Sudecka

Aleja Jana Pawła II 51,
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Biuro Dyrekcji Galerii
+48 75 671 79 02
+48 75 671 79 03
kontakt@galeriasudecka.pl
Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy ul. Konstruktorska 12A, 02-673 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych, a także do kontaktu telefonicznego. Administratorem bazy jest firma EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przez EPP Retail – Galeria Sudecka Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Konstruktorska 12A, 02-673 Warszawa informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail i numer telefonu zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez EPP Retail – Galeria Sudecka Sp. z o.o. oraz podmioty z nią współpracujące. *

*pola wymagane