Dzisiaj jesteśmy otwarci w godzinach 9.00 - 21.00

Poziom: 0

Dziś otwarte: 9.00 - 21.00

Banquet – partner Twojego domu
Jest nam niezmiernie miło przedstawić Państwu BANQUET, markowy sprzęt AGD obejmujący kompletny sortyment wyrobów przeznaczonych do przygotowania potraw i napojów, serwowania dań , przechowywania artykułów spożywczych i żywności.

Marka BANQUET stanowi odzwierciedlenie wieloletnich doświadczeń branżowych oraz bogatej oferty nowoczesnego wzornictwa wychodzącego na przeciw użytkowym i jakościowym oczekiwaniom klientów. Wyroby Banquet są inspiracją i radością dla każdej kuchni. Popularność tej marki wśród klientów najlepiej dowodzi jej sprzedaż w przeszło 20 krajach Europy i nie tylko.
Długoletnie doświadczenie oraz przeszło 15 letnia aktywność na rynku powodują, że wyroby marki Banquet stanowią gwarancję spełnienia oczekiwań klientów pod względem wymaganej jakości idącej w parze z atrakcyjną ceną

W ofercie Banquet każdy znajdzie coś dla siebie.
Potrzebujesz od podstaw wyposażyć, a może tylko uzupełnić wyposażenie Twojej kuchni lub jadalni? Preferujesz minimalizm, praktyczność i funkcjonalność ? Czy wolisz kuchnię w stylu rustykalnym? Banquet zaspokoi każdy gust.

Wyroby marki Banquet są produkowane z nowoczesnych materiałów takich jak silikon, drewno, powłoki nieprzywieralne, tworzywa sztuczne, odznaczających się prostym w formie, eleganckim wzornictwem. Oferujemy także „klasyki“ produkowane z tradycyjnych surowców takich jak ceramika, szkło, porcelana czy pełna kolorów emalia. W naszej ofercie łączymy nowoczesność z tradycją, jakość z niezawodnością, a praktyczność z przystępnymi cenami.

Nie bez powodu się mówi, że kuchnia jest sercem domu, bo to tam powstają wszystkie te kulinarne wspaniałości przy których spotykamy się w gronie rodziny i przyjaciół .
Łączy nas pasja dobrego gotowania i pysznego jedzenia.

Zalety produktów marki Banquet
• Szeroka i urozmaicona oferta wyrobów
• Kompletny asortyment wszystkiego dla kuchni
• Wyroby sprawdzone na przestrzeni lat
• Szeroka skala zastosowanych materiałów, fasonów i wzornictwa
• Nowoczesność lub tradycja - coś na każdy gust
• Atrakcyjne ceny
• Regularne promocje
• Programy lojalnościowe ze stałymi rabatami

Galeria Sudecka

Aleja Jana Pawła II 51,
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Biuro Dyrekcji Galerii
+48 75 671 79 02
+48 75 671 79 03
kontakt@galeriasudecka.pl
Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy ul. Konstruktorska 12A, 02-673 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych, a także do kontaktu telefonicznego. Administratorem bazy jest firma EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy ul. Konstruktorska 12A, 02-673 Warszawaa informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail i numer telefonu zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa oraz podmioty z nią współpracujące. *

*pola wymagane