Dzisiaj jesteśmy otwarci w godzinach 9.00 - 21.00

www.apart.pl

Poziom: 0

75 671-79-55

Dziś otwarte: 9.00 - 21.00

Apart to marka od ponad czterech dekad obecna na polskim rynku i od lat to właśnie do niej należy pozycja lidera w branży jubilerskiej. Nowoczesne zaplecze produkcyjne i serwisowe Apart zapewnia szeroką, różnorodną ofertę biżuterii i zegarków, dostępnych w ponad 200 salonach działających w najlepszych lokalizacjach.

Apart to fantastyczny wybór biżuterii złotej, złotej z diamentami oraz srebrnej. Projektanci marki nieustannie kreują nowe, zachwy­cające kolekcje. Każda premiera kolekcji spotyka się z ogromnym zainteresowaniem, a pochodzące z niej wzory stają się bestsellerami. Jest to biżuteria zarówno klasyczna, jak i śmiało odwołująca się do aktualnych trendów.
Apart od lat jest silnie kojarzony z diamentami, z których słynie. Oprócz szerokiej gamy wzorów biżuterii z kamieniami o fantazyjnych szlifach, marka oferuje najbardziej cenione kolo­rowe kamienie szlachetne, w tym najbardziej zjawiskowe łączące diamenty z tanzanitami, szmaragdami, rubinami i szafirami. W portoflio marki Apart znajduje się bogaty wybór pierścionków zaręczynowych z diamentami oraz obrączek, które można personalizować.
Z kolei dla kreatywnych indywidualistek dedykowane są kolekcje Beads i Charms, dzięki którym można samodzielnie komponować biżuterię. Marka posiada także wzory z wieloma cieszącymi się popularnością motywami, jak np. serca, nieskończoność, symbole szczęścia i wiele innych. Modowe biżuteryjne wzory o wyróżniającej się estetyce to domena dostępnych w Apart marek Elixa oraz Artelioni.
Apart jest także przedstawicielem takich prestiżowych manufaktur zegarmistrzowskich, jak: Vacheron Constantin, A. Lange & Söhne, Jaeger-LeCoultre, Zenith, Breitling, Cartier, Hublot, IWC Schaffhausen, Panerai, Maurice Lacroix, Baume&Mercier czy Garmin, dostępnych w wybranych salonach. W stałej ofercie zegarków Apart znajdują się również szwajcarskie marki Albert Riele i Bergstern oraz zegarki Elixa, Aztorin i AM:PM. Ta ostatnia marka oferuje szeroki wybór zegarków dla dzieci i młodzieży - wśród zróżnicowanych modeli znaleźć można także te, zainspirowane kultowymi bohaterami Disneya, Marvela i Star Wars.
Salon Apart to idealne miejsce, aby sprawić sobie lub bliskiej osobie wyjątkowy prezent, który zachwyca.

Galeria Sudecka

Aleja Jana Pawła II 51,
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Biuro Dyrekcji Galerii
+48 75 671 79 02
+48 75 671 79 03
kontakt@galeriasudecka.pl
Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych, a także do kontaktu telefonicznego. Administratorem bazy jest firma EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail i numer telefonu zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa oraz podmioty z nią współpracujące. *

*pola wymagane