Dzisiaj jesteśmy otwarci w godzinach 9.00 - 21.00

Galeria MIMOchodem

Do 31 Sierpnia 2019

Do końca wydarzenia: 39 dni

Wystawa  prac plastycznych  

Jakuba Pietrucha                                                                                                                                                                      

Jakub urodził się z Zespołem Downa. Ma 14 lat. Uczestniczy w wielu terapiach i rehabilitacjach od urodzenia.

Od sześciu lat prowadzony jest metodą KORART w Ośrodku w Głogowie gdzie rozwój stymulowany jest przez sztukę, uczestniczy również w zajęciach plastycznych w Jeleniogórskim Centrum Kultury, gdzie powstało wiele ciekawych prac, oraz od niedawna uczęszcza na zajęcia plastyczne w Świerzawie w Centrum Kultury. 

„Rzadko zdarza się by dziecko z innymi wyzwaniami w rozwoju tak artystycznie i dojrzale interpretowało świat w swoich pracach plastycznych.

SZTUKA to ścieżka emocjonalna Jakuba: rysuje maluje, kocha muzykoterapię, zajęcia dramowe i teatralne.

Jest indywidualistą: nie poddaje się schematom i regułom … dyktuje warunki tworzenia i pojmowania świata”- opinia jednej z terapeutek Jakuba inicjatorki pierwszego Wernisażu Jakuba.

Galeria Sudecka

Aleja Jana Pawła II 51,
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Biuro Dyrekcji Galerii
75 671 79 01
75 671 79 02
75 671 79 03
kontakt@galeriasudecka.pl
Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych, a także do kontaktu telefonicznego. Administratorem bazy jest firma EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail i numer telefonu zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa oraz podmioty z nią współpracujące. *

*pola wymagane