Dzisiaj jesteśmy otwarci w godzinach 9.00 - 21.00

PAWO - KOLEKCJA WIOSNA-LATO ’19

www.pawo.pl

Poziom: 0

724-541-618

Dziś otwarte: 9.00 - 21.00

TRAVELLING IS A LIFE,
TRAVEL IN A GOOD STYLE

Zapraszamy na stylową podróż do słonecznej Lizbony. Miasta, które bez wątpienia warto odwiedzić dla pięknego słońca, czarujących widoków, palety smaków i kolorów oraz niesamowitego klimatu, które niezwykle inspirują.
Kolekcja PAWO na sezon wiosna –lato stworzona została pod wpływem uroku i atmosfery tego niesamowitego miasta. Z pewnością znajdziesz w niej elementy inspirowane olśniewającym światłem odbijającym się we wzorzystych płytkach Azulejo, klimatem wąskich brukowanych uliczek Alfamy, czy nuty nostalgicznego Fado.
OWN WAY - Nie idziemy wyznaczoną ścieżką, szukamy własnej drogi – przez co  produkty z naszej kolekcji doskonale łączą klasykę ze światowymi trendami. W garniturach niezmiennie dominuje linia slim fit, czyli dopasowane  w talii marynarki oraz spodnie ze zwężającą się ku dołowi nogawką. Ponadto modowymi hitami tego sezonu są marynarki dwurzędowe z klapami w szpic, trzyczęściowe garnitury z kamizelką oraz kraciaste garnitury jednorzędowe.
I LIKE IT  - kolekcję wyróżnia świeże spojrzenie na modę i dopracowanie w najdrobniejszych szczegółach detali. Produkty w tym sezonie  to doskonałe połączenie szerokiej gamy błękitów i niebieskości oraz nasyconych barw mięty, różu, magenty i czerwieni, które nabierają charakteru poprzez odpowiedni dobór faktur i wzorów tkanin.
ENJOY THE MOMENT  - wzory występujące na tkaninach z których uszyta jest kolekcja mieszczą się w kanonach miejskiego stylu i elegancji. Wzorzyste garnitury i marynarki pasują na wiele okazji. Drukowane mikro-wzory świetnie sprawdzą się w letnich stylizacjach. Kraciaste garnitury to idealny wybór na mniej formalne spotkania biznesowe czy wyjścia na randkę, kolację z przyjaciółmi, ale  również okazje typu wesele, czy komunia.
Bogata oferta wiosenno-letnia składa się z wielu niepowtarzalnych asortymentów,  które powinny znaleźć się w szafie każdego modnego mężczyzny:
Granatowe, szare lub błękitne garnitury, uszyte z tkanin we wzór multikraty
Marynarki w niebieską lub granatową multikratę
Bawełniane garnitury lub marynarki w kolorze khaki
Kamizelki solo, jedno lub dwurzędowe z plecami z tkaniny
Koszule w drobny wzór geometryczny
Koszule w drobny wzór kwiatowy
Bawełniane kolorowe spodnie typu five pockets
Jasne bawełniane spodnie, szyte z tkanin drukowanych w drobny geometryczny wzór
Kolorowe bawełniane szorty
Kolorowe gładkie polówki
Koszulki „polo” uszyte z dzianin drukowanych w kwiatowy wzór
Multikolorowe poszetki

Galeria Sudecka

Aleja Jana Pawła II 51,
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Biuro Dyrekcji Galerii
75 671 79 01
75 671 79 02
75 671 79 03
kontakt@galeriasudecka.pl
Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych, a także do kontaktu telefonicznego. Administratorem bazy jest firma EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail i numer telefonu zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa oraz podmioty z nią współpracujące. *

*pola wymagane