Dzisiaj jesteśmy otwarci w godzinach 9.00 - 21.00

Prezentowa manufaktura

Do 15 Grudnia 2018

Święta to najpiękniejszy czas roku – ciepły, rodzinny i pełen radości.

Zapraszamy do spędzenia tego wyjątkowego okresu z Galerią Sudecką!


Już 15 grudnia Galeria Sudecka zamieni się w Prezentową Manufakturę. Nasi goście muszą być gotowi na kreatywne warsztaty świąteczne i wiele innych atrakcji. Zapraszamy całą rodziną – pomożemy w przedświątecznych przygotowaniach i będziemy się razem świetnie bawić.
W świątecznych pracowniach powstaną piękne ozdoby choinkowe oraz dekoracyjne wianki i lampiony. Dzięki nim w każdym domu zagości świąteczna atmosfera.

Razem będziemy też malować i ozdabiać drewniane choinki i bombki. Każdy znajdzie dla siebie ciekawe zajęcie.


Nad pracami na poszczególnych stanowiskach czuwać będą Elfy, które służyć będą Klientom swoim doświadczeniem w tworzeniu małych świątecznych dzieł sztuki. Pomogą także zapakować zakupione prezenty.


Nic tak nie podsyca świątecznego nastroju jak muzyka – zapraszamy na wspólne kolędowanie i koncerty. Znakomitą pamiątką po dobrej zabawie będą wesołe zdjęcia ze świątecznej fotobudki.
W okresie przedświątecznym szczególnie ważne jest byśmy pamiętali o tych, którzy potrzebują naszego wsparcia. Dlatego zachęcamy do wsparcia akcji charytatywnej na rzecz świetlic środowiskowych oraz Domu Samotnej Matki w Pobiednej.


Zapraszamy!

Materiał wideo przedstawiający dane wydarzenie
Galeria Sudecka

Aleja Jana Pawła II 51,
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Biuro Dyrekcji Galerii
75 671 79 01
75 671 79 02
75 671 79 03
kontakt@galeriasudecka.pl
Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych, a także do kontaktu telefonicznego. Administratorem bazy jest firma EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail i numer telefonu zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa oraz podmioty z nią współpracujące. *

*pola wymagane