Dzisiaj jesteśmy otwarci w godzinach 9.00 - 21.00

Los Rabatos

Do 20 Października 2018

Los Rabatos w Galerii Sudeckiej


Wesołe strachy i straszliwe rabaty opanują Galerię Sudecką w sobotę, 20 października.
Prosto z meksykańskiego Dia de los Muertos przybędą do nas kolorowe czaszki, potwornie fajne atrakcje i okazje, od których włos się jeży!


Rozdajemy bony na zakupy!


Meksykańskie strachy przywiozły ze sobą prezenty – bony zakupowe o wartości 50 zł. Jak je zdobyć? Wystarczy zrobić zakupy za min. 200 zł* i wraz z paragonami przyjść do punktu przy scenie (na poziomie „0”). Bony o wartości 50 zł  trafią do 200 osób, które jako pierwsze zgłoszą się do punktu odbioru nagród o każdej pełnej godzinie od 12:00 do 18:00.


Łączna pula nagród to aż 10 000 zł!


Dzień zmarłych w Meksyku to wesołe święto, dlatego przygotowaliśmy mnóstwo upiornie fajnych atrakcji: przerażające maski, makabryczne tańce, gry i zabawy z dreszczykiem, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Nuda nam nie grozi – nie ma strachu!


Na stoiskach do malowania twarzy każdy będzie mógł przekształcić się w upiorne dzieło sztuki rodem z Meksyku. Nie zabraknie także halloweenowych dyń, z których każdy będzie mógł własnoręcznie wyciąć lampion z dyni lub przyozdobić ją w fantazyjne wzorki.


Los Rabatos w Galerii Sudeckiej już w sobotę 20 października. Przez cały dzień przerażająco niskie ceny, a w godz. 12-18 dodatkowo warsztaty i konkursy oraz bony za zakupy!


* łączna kwota z maksymalnie 2 paragonów - promocja nie dotyczy produktów zakupionych w sklepie Auchan.

Lista rabatów.

Materiał wideo przedstawiający dane wydarzenie
Galeria Sudecka

Aleja Jana Pawła II 51,
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Biuro Dyrekcji Galerii
75 671 79 01
75 671 79 02
75 671 79 03
kontakt@galeriasudecka.pl
Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych, a także do kontaktu telefonicznego. Administratorem bazy jest firma EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail i numer telefonu zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa oraz podmioty z nią współpracujące. *

*pola wymagane