Dzisiaj jesteśmy otwarci w godzinach 9.00 - 21.00

Dzień Zwierzaka

Do 13 Października 2018

Światowy Dzień Zwierząt już za nami, ale my pamiętamy o naszych czteronożnych przyjaciołach. Galeria Sudecka, dla której dobro zwierzaków nie jest obce już 13 października, w godz. 12-18 zaprasza na wspólną zabawę połączoną ze zbiórką rzeczy dla potrzebujących zwierzaków.

Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, wśród których spotkania ze specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania nurtujące właścicieli czworonogów, groomer - psi fryzjer doradzi jak zadbać o wygląd naszych ulubieńców.

Psiaki i kociaki ze schroniska oraz te przebywające pod opieką Fundacji Mondo Cane potrzebują wielu rzeczy – także nowych legowisk. Podczas eventu prowadzona będzie zbiórka karmy, nowych koców i akcesoriów dla potrzebujących zwierząt (podopiecznych Schroniska dla Małych Zwierzt w Jeleniej Górze oraz Fundacji Mondo Cane).

Dla wszystkich, którzy w najbliższym czasie myśleli o czteronożnym domowniku przygotowaliśmy prezentację psów gotowych do adopcji. W związku z tym pojawi się wystawa, eksponująca podopiecznych. Na miejscu przedstawiciele organizacji pro-zwierzęcych przybliżą również wszystkie formalności adopcyjne.

Najmłodszych zaprosimy do udziału w warsztatach malowania parasoli. Dzieci skorzystają z gotowych szablonów lub odtworzą portret swojego pupila według własnego pomysłu. Taki niezwykły parasol, będzie nam towarzyszył podczas jesiennych, deszczowych dni.

Do zabawy na scenie zaprosi wszystkich uczestników eventu – grupa animatorek. W ich wykonaniu odbędziemy wspaniałą leśną podróż, dzięki której przekonany się, że przyjacielem człowieka są wszystkie otaczające nas zwierzęta.

Pieski, kotki, ptaszki – a nawet jednorożce! To wszystko wyczaruje z kolorowych baloników Pan Baloniarz. Wspaniały prezent dla małych przyjaciół zwierząt!

 

Bądźcie z Nami, w sobotę, 13 października w godz. 12-18. 

Galeria Sudecka

Aleja Jana Pawła II 51,
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Biuro Dyrekcji Galerii
75 671 79 01
75 671 79 02
75 671 79 03
kontakt@galeriasudecka.pl
Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych, a także do kontaktu telefonicznego. Administratorem bazy jest firma EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail i numer telefonu zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa oraz podmioty z nią współpracujące. *

*pola wymagane